| DeejaYCenzuraT a întrebat:

Cum fac sa imi mearga farming simulator 2009 gold edition.am bagat cd-key si craku si dupa ce intru in joc imi da niste erori Error:cound not init 3d system. Shader model 2.0 is required. Please install the lasest video drivers.

ajutati-ma VA ROG. AM un laptop dell inspiron 1525 cu windows vista e destul de bun adica imi merg si jocuri mai bune ca farming dar asta nu merge

Daca stiti ziceti-mi pe ID s_scri sau puneti aici

Răspuns Câştigător
| CoSmInEl500 a răspuns:

Caută niște drivere mai noi la placa ta video. Dacă nu merge nici cu drivere mai noi înseamnă că placa ta nu are shader 2. 0.

7 răspunsuri:
| deny a răspuns:

Aaa trebuie sa ii pui drverele la laptop
p. S.:si eu am Dell dar nu inspirasion am vostro 1015

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti merge daca ai placa video Atti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziceti-mi si mie codu

| LikE a răspuns:

Asa imi zice si mie crying

Răspuns utilizator avertizat
| DeejaYCenzuraT explică:

Cum pot sa aflu ce placa are laptopu meu?

| DeejaYCenzuraT explică:

Topic Inchis