| lukyanna a întrebat:

Cum fac sa nu imi mai apara melodia la status? chiar a inceput sa ma enerveze! pls.cine ma ajuta?

9 răspunsuri:
| DoomNEzeu a răspuns:

Te duci la plugins si stergi de acolo programu

| alle_1861 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Si chiar daca l-am sters inca apare la status. Doar sa-ti reinstalezi mess-ul.winking

| RamonaMn a răspuns:

Deschizi Winampul - Playlist - Playlist Preferences - General purpose - Yahoo Messenger Now playing - Debifezi casuta Enable Status Changing.

Sau daca ai instalat vreun program dezinstaleaza-l de la Plugins.

Succes! :*

| adinescu a răspuns:

Sterge programul la care face asa ceva control penel ad or remove si il cauti in lista si l stergi

| bineamvenit a răspuns:

Nu trebuie sa reinstalezi nimic, doar intri in winamp >> options >> preferences >> in partea de jos ai Plug-ins, intri acolo si cauti un plug-in de genu Ymsg sau yahoomsg ma rog cum scrie o sa-ti dai seama care are legatura cu messengerul si ii dai Uninstall Plug-in.

Te pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euuuuuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui melodia la status

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult ramona

| BeatriceRamo a răspuns:

Poi daca ai messenger 9 nu prea poti doar daca :messenger-> preferences->Yahoo! Music si bifezi do not change my statuswinking dar nu te sfatuies pentru c o sa te sacaie sh mai tare o chestie q eroare nu stiu ce dracuwinking... daca nu nu mai asculta in winamp asculta muzica in media playerwinking eu asa factongue... sper ca ti-am fost de ajutorbig grin

pwpa:*