| KiDaAnDrEeA a întrebat:

Cum fac sa pun Google ca pagina principala de pe google chrome? adica atunci cand intru pe google chrome sa-mi dea direct google.confused

Răspuns Câştigător
| SlymOvy a răspuns:

Iti apare in dreapta sus chiar sub X trei linii dai pe ele intri la setari o sa iti apara Setari, conectativa .....la pornire, bifeji dechideti o anumita pagina sau un set de pagini ..setari pagina pui google.ok.inchizi pagina si deschizi google chrome, eu asa am facut. sper ca te-am ajutat happy

| KiDaAnDrEeA explică (pentru SlymOvy):

Mersi mult de tot.^_^

1 răspuns: