| Lungu_Samira_1987 a întrebat:

Cum pot sa schımb limba de la messenger in limba turca stıu cumsa schımb limba dar nu stıu cum sa bag in turca
Raspunsul care ma ajuta prımeste funda plus vot

3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Dacă stii cum să schimbi.Schimbă!
Dar nu se poate ca mesajul sa-ti fi scris automat in turcă, trebuie sa cunosti limba.

| Lungu_Samira_1987 explică (pentru fuzzer):

Cum faci litera a cu caciula?
funda

| fuzzer a răspuns (pentru Lungu_Samira_1987):

Ah, tu vorbesti despre diacritice. Daca ai windows xp, trebuie sa ai o tastatura in dreapta, la bara de start, apesi pe ea, si dai la "language, sau limba", si din engleza o pui in romana. Daca nu iti apare acea tastatura la bara de start, mergi la "Control Panel", si dai la "Settings sau setari", si cauti language sau limba si procedezi intocmai.Pa'pa!