| mezeicristina33 a întrebat:

Cum fac sa slabesc la burta restul corpului e ok dar nu ma ingras in alte parti deloc doar la burta cum sa fac? funda!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se poate, dar NUMAI prin exercitii fizice intense!

| FaraNumePls a răspuns:

Abdomene

| AlexCristi97 a răspuns:

Daca faci abdomene nu slabesti la burta neaparat. Ori slabesti pe tot corpul, ori nu slabesti. Nu poti slabi doar dintr-o anumita zona. Ca fata esti predispusa ca grasimea in plus sa se depuna in zona coapselor si a burtii. Iti recomand sa fii atenta ce mananci, sa nu faci ceva diete aiurea si sa faci sport. Daca te uiti prin raspunsurile mele, am acolo explicatii in legatura cu mecanismul slabirii si ce trebuie sa faci. Mult succes.

| wazza a răspuns:

Renunta la paine, dulciuri, fast food, prajeli, sucuri acidulate. mananca mai sanatos! fa sport, cauta workout pentru abdomen pe Youtube. vei gasi o groaza de filmulete. dar iti recomand sa lucrezi pentru tot corpul, nu pierzi nimic. daca ai ocazia sa arati mai bine, de ce sa nu o faci?