| Silviu0101 a întrebat:

Cum fac sa uit persoana pe care o iubesc? Din pacate ea e cu cineva si stie ca o iubesc dar e cu cineva si nu va putea fi niciodata ceva intre noi insa cand o vad mi se inmoaie picioarele pls help. Eu am 18 ea are 17

Răspuns Câştigător
| OMEGALIN a răspuns:

Stiu sentimentul, exact prin asta trec si eu dar eu sunt mai mic decat tine...stiu cum e sa iubesti acea persoana care nu va fi niciodata cu tine, care nu va zambi doar pentru tine...sad
Trebuie sa astepti, poate drumul vietii iti va aduce o alta fata in viata ta, poate vei avea noroc si va fi fata asta cu tine pana la urma...dar trebuie sa astepti momentan

1 răspuns:
| Mirceadumb a răspuns:

Incearca sa vezi ceva urat la ea si care nu iti place deloc, care te scarbeste.