| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Cum fac un nou album pe hi5?big grin... Dar nu sa-l fac atunci cand incarc poze...ca am incarcat poze si nu s`au salvat in albumul nou big grin

2 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Pai daca intri la una din poze, in stanga ai unelte, si dedesubt gestionare foto si creare album. dai click pe creare.scrii numele pe care il vrei pentru album si dai ok.dedesubt o sa scrie incarcare fotografii.nu e greu.si daca vrei sa-ti muti pozele pe care le ai acum pe hi5 in albumul nou. dai sus unde scrie deasupra pozei.inapoi la profil, albumele mele, si"albumul tau". dai pe albumele mele, apesi pe unu din ele unde stii ca ai pozele care trebuiesc mutate.si cand se deschide o sa vezi pozicile in dimensiuni mai mici. iar daca duci cursorul pe poza, iti arata in dreapta un cos de gunoi, daca vrei sa o stergi si in stanga optiunea de mutare. dai un click(vezi sa nu dai pe poza, dai direct pe aia) si o sa ti apara optiunile. unde vrei sa o muti.si selectezi albumul cel nou.si se va muta acolobig grin. iar daca vrei sa incarci pozici noi.vezi ca scrie sus.incarcare la:. si ai optiuni, selectezi tot asa albumul noubig grin.bafta! sper ca nu te-am incurcat mai raubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Che eu nu am inteles nimic din tot romanu tau...laughing))