| numesiprenume0 a întrebat:

Cum fac urmaritori pe Instagram? Am facut o pagina si am nevoie de urmaritori. Ce pareri aveti? Pentru cele mai bune idei ofer funda! Multumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cineva a explicat totul in acest link:
http://pickandkeep.com/cum-sa-ai-multi-followers-pe-instagram/

| Andreeush a răspuns:

Cu ce te ajută urmăritorii?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Încearcă să urmărești diferite persoane. De exemplu pe mine m-au urmărit diferite persoane și/sau pagini cu bisnis-uri să zicem și le-am urmărit și eu.
Poate o să găsești pe cineva ca mine, adică dacă urmărești persoana te va urmări.