| geronimo12 a întrebat:

am auzit ca pe reteaua de Instagram poti face marketing insa ca sa faci profit ai nevoie de un numar mare de urmaritori insa chestia este ca inca nu am 18 ani pentru a face asa ceva insa ar fi o idee buna ca pana atunci sa cresc numarul de urmaritori de pe pagina pentru a face treaba mai usoara la 18 ani?

2 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Erau niste baieti care au devenit faimosi ca prindeau gloantele cu dintii. Bineinteles ca pana la urma unu a murit si ceilalti fac puscarie pe viata. Dar au multi bani

| shu7e a răspuns:

Nu cinteaza varsta ci doar ce faci