| clara1122 a întrebat:

Cum faci bani pe doll and the city? Fara a plati bani adevarati.Plise repede.

3 răspunsuri:
| Deenniissa a răspuns:

Pai,stiu ceva despre ceva job insa nu stiu nici eu cum sa faci ceva de genul asta laughing; si (asta stiu sigur) daca ai contul mai mare de lev 1-2 primesti 2-5 $$$ pe zi cu placeretongue. bafta in continuaretonguehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai super site cu creatzii ! ft tare ! http://cenacluljj.wordpress.com/poezii/

| gionuta11 a răspuns:

Pai bani faci cand esti castigatorul saptamani la mini-jocuri, castigi 60