| NoSwear a întrebat:

Cum faci credite ( rosii ) la BURN BUDDY? Apopo dati`mi si mie linkul de unde va pot baga la prieteni automat pe burn buddy.
Dau fundita big grin

3 răspunsuri:
| Nothing05 a răspuns:

Exista 2 moduri princare poti face creddite la barn buddy

1. Le cumperi cu banii tai... e un josul paginii tot ce ai nevoie pentru a cumpara

2. Castigi cupe la diferite recolte: de exemplu. ca sa casigi cupa la struguri trebuei sa plantezi struguri...vei primi 3 medalii: alba----rosie---albastru si apoi cupa...cand castigi o cupa vei primi 200 de credite sau mai multe, depinde de frucul plantat

Succes!

| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

Pai daca cumperi animale si le faci ce le trebuie primesti fundite si dupa ce ai castigat 3 fundite primesti trofeu care consta in vreo 300 de credite rosii si ceva bani la fel si la plante, legume fructe////apasa la barn buddy pe trofeul ala stralucitor si iti apare acolo

| FunkY_7204 a răspuns:

Poi creditele se fac foarte simplu facand cupele la flori, animale, si fructe tongue