| meandme111 a întrebat:

Cum faci sa te placa un baiat care dupa ce i-am spus ca il plac nu mai vorbeste cu mine?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca nu mai vorbeste cu tine ori e suprins de ce i-ai spus si isi face oridine-n ganduri ca sa-si dea seama ce face mai departe ori pur si simplu nu e interesat si cauta distanta. Oricare din aceste situatii e, nu-i mai scrie nimic, lasa-l pe el sa actioneze.

| PinkPanter a răspuns:

Hei, uite un sfat. Vorbeste vreo 2-3 zile mult cu el, baga-l tu in seama etc. Apoi, ignora-l.Nu mai vorbi cu el un timp.O sa-i starnesti interesul crede-ma. o sa te bage el in seama. happy Sper ca te-am ajutat happy

| Khalesionfleek a răspuns:

Cauta altul.
Nu are rost sa iti pierzi timpul si energia si bla bla daca el tu te place.
Move on! Mai sunt si alti baieti.
Raspunsul lui a fost clar, deci crede-ma ca nu vrea ca tu sa continui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu trebuie să faci nimic, nu vezi că nu e interesat?

| anaaandr17 a răspuns:

Nu te place..nu ai ce sa faci.