| sebi0098 a întrebat:

Cum faci sa treaca repede timpul... raspuns rapid

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice activitate care iti creaza placere si nu o faci din obligatie face ca timpul sa treaca mai repede.

3 răspunsuri:
| Elenamiki a răspuns:

Distreazate nu sta numai in fata calculatorului! sau daca stai vb cu candva ceva dar sa te intereseze si pe tine si ai sa vazi ce repede trece timpul :p :*:* sau daca nu ..es in oras :p laughing sper ca am fost de ajutor thinking :*

| Vampirutza a răspuns:

Te uiti la un film, preferabil o comedie sau iesi cu prietenii si te distrezi, eu mai citesc si carti sau poti sa asculti muzica.

| Bogdanaaaaaaa001 a răspuns:

Te uiti la TV laughing