| bobita23 a întrebat:

Cum faci un baiat sa te placa? Adica vorbesc cu el, dar nu stiu daca ma place cu adevarat! HELP!

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Vorbeste cu el in continuare, iar apoi, usor usor, iti vei da seama din limbaj, din comportamentul sau fata de tine si din gesturile sale daca ii place de tine sau nu (daca-l vezi ca se cupleaza cu alta, sigur nu-l atragi si vede in tine doar o prietena).

| WaterDrop a răspuns:

Mentioneaza la ce nivel vorbesti cu el. Daca purtati discutii legate de limba romana, teme si fizica nucleara, exista o foarte mare posibilitate sa-ti vrea doar creierul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti face pe cineva sa te placa, fii tu insati, pur si simplu daca el se indragosteste de tine, ai noroc, daca nu asta e.

| ALittleDeath a răspuns:

Nu exista un tutorial.
Pe mine ma atrag persoanele care ma fac sa rad, deci cauta sa-l amuzi, ma rog, asta as face eu.
Sau poti citi articole de alea de pe bloguri de fete in care ti se dau metode gen jucatul cu parul -.-

| chelsea224 a răspuns:

Vorbește cu prietenul lui cel mai bun. Mai mult ca sigur el știe tot ce este în capul prietenului său, altfel și băiatul pe care îl placi.