| andreea000111 a întrebat:

Am o problema, sunt timida la inceput, si nu prea stiu ce sa vorbesc cu un baiat.
Vorbesc cu un baiat pe facebook, cred ca ma place (si eu il plac ), dar nu stiu cum sa vorbesc cu el, nu prea pot continua o conversatie.
Help me >: Thx:*

Răspuns Câştigător
| LittleAnca a răspuns:

Hei. Lasa rusinea deoparte. Asa nu o sa ajungi nicaieri. Si iti spun din propria experienta. Gasiti lucruri in comun. Intereseaza-te despre el. O sa vada ca iti pasa. Dar nu il lasa sa vada prea tare ca o sa zica ca esti topita dupa el.
Fi tu insuti. :*

1 răspuns:
| MegamortX a răspuns:

Dacă ați avea niște puncte/interese comune, nu ați mai ajunge să vă plictisiți reciproc. Iar dacă n-aveți, n-are sens s-o mai lungiți.