| UchihaShisui88 a întrebat:

Cum folosec bluetooth va rog foarte frumoas spuneti-mi cu il folosesc spune pasi detaliati s-au de unde pot sa-l descarc pleass funda :* (am bluetooth pe telef.) big grin

3 răspunsuri:
| alabalaportocalala a răspuns:

Iti trebuie un anumit dispozitiv pe care il poti cumpara de la un magazin de calculatoare, e ca un stik;)Uita-te si pe asta: http://www.programecalculator.ro/bluetooth-pentru-calculator/

| pinky2505 a răspuns:

Oke pai daca ai bluetooth pe telefon te pot lamuri( nu ai e unde sa il DESCARCI)
de obicei bluetooth_ul se activeaza asa:
1.deschide meniul si intra la setari
2. cauta,, conectivitate"(la unele telefoane e direct scris,, buetooth,,
3.ar trebui sa ai acolo,, activare" si "setari"
4. activeaza bluetooth_ul
ca sa trimiti ceva cu ajutorul bluetooth_ului(gratis) alegi ce doresti sa trimiti si de la optiunile obiectului respectiv alegi partajare/trimite prin -> bluetooth
p.s. ce telefon ai? acesti pasi sunt cat se poate de generali dar difera de la telefon la telefon

| nolan2 a răspuns:

Daca este sa il descarci iti trebuie si un modem cu bloetooth ac sa il folosesti sa la PC ca sa iti trimiti fisiere din calculator in telefon