| bombo9 a întrebat:

Cum formatez calc?crying

Răspuns Câştigător
| datoo a răspuns:

Te bagi in "My Computer" si dai click dreapta pe "C" si in listuta aia scrie undeva "format" apesi pe ala.

2 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Asta nu stiu.Mai bine il duci la de aia specializati in calculatoare. Tu poti sa il dai peste cap si sa nu sti ce iti mai instalezi pe acolo.
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci un cd bootabil cu windows.Intrii in bios si la first boot device setezi dvd-rom.Bagi cd-ul in unitate si dai reset. Pc-ul va boota de pe cd si de aici este foarte simplu, bafta