| Alexandru98 a întrebat:

Cum îi atragi atenția unei fete?
există niște reguli sau ceva?
vreau să răspundă mai mulți băieți

3 răspunsuri:
| LetMeHelp a răspuns:

Reguli rolling on the floor Doamne fereste..Depinde de fata..Totusi in general trebuie sa faci gesturi dragute, te aranjezi si tu putin cand esti cu ea, ii faci complimente sau cadouri, etc.

| Magnum27 a răspuns:

Date cu 3 kg de parfum si imbracate fff bine, dupa aia ascult-o si intreab-o ce ii place si ce ii place sa ii faca, si dupa invit-o in oras sau la prinoar daca tot e iarna

| Kronis a răspuns:

Poi daca ai vrea sa fie cu tine fa ce ti spun la mine merge
Te faci cel mai bun prieten al ei
Daca te intreaba daca o placi tu spui nu
Dupa cate va luni o intrebi de cine ii place
Dupa o tachinezi
O ignori usor
Si dupa cate va saptamani ii spui ca ti la ea mai mult ca o prietena(ca ai sentimente pentru ea). Fundawinking