| CascaveauaNeagra a întrebat:

Cum ii poti citi unui om caracterul, personalitatea?

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Uita-te la The Mentalist, no sa te ajute cu nimic da e interesant serialul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin gesturile lui de exemplu daca isi v-a aranja mult timp locul de lucru inseamna ca e minutios si pedant sau daca este ingindurat insemna ca e visator si pozitiv (sau pesimist in unele cazuri ) trebuie mult timp sa studiezi gesturile pentru a intelege caracterele

| CBogdannnnn a răspuns:

Daca ai timpul si interesul il poti visita pe Taher Sonu(sau Arta Seductiei) pe youtube.
https://www.youtube.com/channel/UCSSN0AHhn8sdpvUbHTg26zg
Titlurile par neinteresante, dar iti sugerez videoclipuri din 2013, acelea te pot ajuta.
Pace!