| AnonymousQ666 a întrebat:

Cum imi activez castelul in The mighty quest for epic loot? ajutor va rog... FUNDA!

2 răspunsuri:
| Aleen a răspuns:

Castelul nu se activeaza, se valideaza. De fiecare data cand faci o modificare in el trebuie sa il validezi, adica sa bati toti monstrii din el si sa ajungi la final, spargand toate minele pe parcurs cu caracterul tau. E un buton mare in centrul ecranului, in partea de jos, atunci cand iti vezi castelul.

| AnonymousQ666 explică (pentru Aleen):

Deci..nu o sa pot valida castelul meu pana cand nu "cuceresc" castelul acelui..broscoi...sau ce e. pentru ca doar cu el mai am sa ma "bat". si acel buton. nu merge. apas pe el.dar nu merge.