| Puţifer a întrebat:

Cum îmi aflu numărul de telefon ( Vodafone )? Am dat și cu opțiunea #9999# și 9999 și *222 și *999 și toate porcăriile și nu merge. Țin să menționez că sunt în perioada de grație, n-am credit, n-am cum să-mi reîncarc ( n-am lovele, ce să-i faci? ) și mi-am folosit toate cele 3 solicitări gratuite.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numărul Cartelei Internet este tipărit pe partea din spate a cutiei. De asemenea, pentru a afla informații despre numărul Cartelei Internet, traficul de date disponibil la un moment dat sau informații despre perioada de utilizare și perioada de grație a cartelei SIM trimite un SMS gratuit, fără text, la numărul 367 de pe telefon sau din aplicația de conectare la internet instalată pe calculator. În câteva secunde un mesaj scris va apărea pe ecranul telefonului sau în aplicația de conectare, cu informații despre traficul de date rămas disponibil și perioada de utilizare rămasă disponibilă.
Informatii de pe: https://www.vodafone.ro/......controller

| Puţifer explică (pentru anonim_4396):

N-am cutia. Am primit cartela acum mulți ani de la o prietenă. Am văzut și eu asta pe net, degeaba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Puţifer):

Imi pare rau. Nu am Vodafone si nu stiu nimic. Am crezut ca asta te ajuta.

| vasilev a răspuns:

Poti suna la call center *222 si sa le spui seria sim formata din 12 cifre de pe spatele acesteia