| Meytci a întrebat:

Cum imi confectionez singura acasa un costum de mos craciun si un costum de claaun? Dau fundita

1 răspuns:
| zoozolina a răspuns:

Pai costumul de mos craciun il poti confectiona din materiale. Poti lua materiale rosii sau iti poti lua tu o bluzita rosie mai larguta si o pereche de pantaloni rosii, iar barba tio poti face din vata sau ceva moale.Costumul de claun til poti face foarte usor.Iei niste haine deale tale mai ciudate sau foarte colorate si te imbraci cu ele, iar in picioare niste papuci mai mari.Te poti machia cumva mai amuzant. Sper ca te-am ajutat. fundita?batting eyelashes