| aniiledha a întrebat:

Cum imi conving iubitul sa-mi cumpere un yorkshire terrier? stam impreuna si de mult timp imi doresc unu si el stie asta, de fiecare data cand am ocazie il toc la cap cu astabig grin. Lui nu prea ii plac animalele dar rasa asta de catelusi ii plac:X.
de fiecare data gaseste motiv ca sa nu mil cumpere, imi spune ca nu o sa am grija de el ( dar stie ca o sa am ca am mai avut caini la viata mea:X ) ba imi spune ca nu are bani ( dar portofelul e plinbig grin ) imi spune sa mai astept ( dar mia ajuns cat am asteptat )
intodeauna imi cumpara cemi doresc, dar de data asta poate vreau ceva mai mult:X uneori ma gandesc ca poate o sa fie un pic "gelos" ca o sa-mi ocup mai mult timp cu catelulsul de cat cu elsad nu inteleg de ce nu vrea sa mi-l cumpere?sad

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| blackitty a răspuns:

Mai mie mi a luat, dar sincer nu a trebuit decat sa i zic "Vreau!" oricum pe mine m-a invatat mai rasfatata (subliniez avem o relatie de 3 ani) in fine te sfatuiesc sa i iei usor daca nu esti de prea mult timp cu el pentru ca sper ca sti si tu care e pretul la yorky...destul de piperat si poate ar trebui sa te gandesti si tu la el saracul ca poate vrea sa ti ia dar nu are $. Multa bafta pup!

| YoOXoXoBuuBlee a răspuns:

Pai spune si tu ceva de genu:
" Off de mi-as dori un yorkshire terrier.As avea grija de el! Si as iesi cu el si cu tine in parc.Ne-am iubi mult mai mult si am fi mai fericiti daca am avea un yorkshire terrier.Deci te rog mi-l cumperi, pentur ca asta ar dovedii ca ma iubesti."

Si poate o sa mearga...
Succes!