| Me24 a întrebat:

Cum imi conving parintii sa imi cumpere iPhone 4, in vara mi-au spus ca imi cumpara dar o prietena foarte buna a spus ca ea a avut telul si ca nu ii placea si ca e naspa si atunci am renuntat si am luat altul(samsung galaxy mini), am note bune adica 9, 10 si putini 8.

Răspuns Câştigător
| IAOIADNAA a răspuns:

Dc vrei sa-ti ei altul Samsung e mai bun ca iphone a zis si la stiri de asta
ma rog... gandeste-te la o materie care nu esti buna la care ti-a iesit media 9 sau 8(nu cred ca ai medii mai mici daca ai zis ca n-ai mte mai mici de 7) si le promiti ca iti va iesi 10, ( asa cum am convinso eu pe mama sa-mi ea laptop daca imi ese 10 la romana)