| SPYRYT a întrebat:

Cum imi dau seama ce drive imi trebuie pentru placa vieo?

3 răspunsuri:
| thekillerboyka a răspuns:

NU folosi nici un Driver Genius. uitate doar ce model de placa video ai : iar pe site ul producaroturlui (nVidia/ati ) vei gasi driverul pentru modelul ce til trebuie foloseste everest iti arata aproape toata configuratia ta + informatii utile cum ar fi temperaturi tensiuni si alte cele : dai pe primul link de pe google daca scrii everestwinking succes

| thekillerboyka a răspuns:

Acel driver genius trebuie platit... si e cam nasol cu toate utilitarele astea de instalare a driverelor... stiu pe propria experientza.

| Magiku a răspuns:

Foloseste DriverGenius!