| Madntc a întrebat:

Cum îmi dau seama dacă iubesc un băiat, îmi place sau doar simt nevoia de afecțiune din partea cuiva? >:

1 răspuns:
| ShamelessQboy a răspuns:

Te-ai visat sau te-ai imaginat vreodată făcând dragoste cu el?
Dacă da, exista atracție fizică, iubirea vine pe parcurs după ce va veti cunoaște mai bine și va veti atașa unul de celălalt. Repede iti va fi dor de el, vei dori să iti fie cat mai mult in preajma, si tot ceia ce va fi despre el va fi frumos plăcut. vei fi mai tolerantă chiar si fata de greșelile lui.