| Mariukuu a întrebat:

Cum imi dau seama daca iubitul meu ma iubeste cu adevarat? adica,mereu iesim impreuna,ne sarutam, si imi spune ca ma iubeste dar intru la banuieli ca ar putea sa o place pe cea mai buna prietena a mea

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Nu-ți face griji. Dacă te place cu adevărat, îți va demonstra asta.

Poți să-i faci un test. Într-o zi, să-l întrebi :
1. Ce-ți place la mine? (iar răspunsul lui, te va convinge)
2. Mă iubești? (aicii. este foarte important răspunsul. deoarece dacă nu este sincer, îți vei da seama foarte repede!)
3. Ce-ți place la. (aici pui numele celei mai bune prietene ale tale).
... La ultima întrebare, răspunsul dacă va fi în genul aceasta :
''Păi nu știu. are părul mai frumos decât tine (sau alte exemple) ''. nu este oke. Deoarece atunci înseamnă că simte ceva pentru ea.

Răspunsul potrivit ar fi : ''Eu nu mă uit la altele. deoarece doar pe tine te iubesc.''

Pupici și mult succes cu iubitul :*

2 răspunsuri:
| Srobert a răspuns:

Ok o sa iti spun ceva adevarat, un baiat chiar daca este cu o fata, normal ca ii va placea si de alte fete.Dar tu gandeste-te, din moment ce e cu tine ai la dispozitie mai mult timp decat cele care pot fi " potentiale" Incearca cand iesiti in oras sa te comporti altfel, baietilor le place ca fata uneori sa se comporte altfel ( nu definitiv) sau cand e cu prietenul lui cel mai bun sau prieten bun incearca sa te dai pe langa el sau sa te uiti la el. sa ii atragi atentia

| Mariukuu explică (pentru Andarock):

Mersi! e o idee foarte buna! PT. asta primesti FUNDA!