| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat ma place? e mai mare decat mine il cunosc de 1 an si ceva si avem amintiri frumoase impreuna. m-am indragostit d ele fara sa vreau si nu stiu daca el ma vede ca o prietena sau ceva mai mult. lui ii place imbratiseze fetele si plus ca s-a apropiat de prietena mea cea mai buna mai mult decat trebuie ia stie ca il plac face orice si il respinge. m-a sarutat de 2 ori pe obraz si a inceput sa imi zica nu stiu ce si ma imbratisa cu foc.ma puteti ajuta. pls du fundita

Răspuns Câştigător
| adsafasa a răspuns:

Buna, pai un baiat te place cand se poarta frumos cu tine iti face cadouri are grija sa te faca fericita, dar asta nu inseamna ca el nu te iubeste el poate te iubeste si nu vrea sa iti spuna.Eu iti zic sa ii zici verde-n faca ca iti place de el

6 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Sunt de-acord cu Alex.
Dar stii ce. Daca lui ii place sa imbratiseze fete.de ce mai incerci sa te apropii de el?
Daca o sa fie cu tine, tot asa o sa faca. O sa le imbratiseze pe feteoh go on. Da, faci cum vrei tuh:*>big grin

| majestic a răspuns:

Pai iasmy. daca iti doresti cu adevarat daca te place ar trebui sa il intrebi. Daca tii in tine nu rezolvi nimic. Ai vazum cumva ceva din comportamentul lui care te difera fata de celelalte fete? Incearca sa faci tu primul pas nu-ti fie teama ca o sa te respinga, asa e in viata! Iti urez mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la mine tot asa ca la tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms de sfaturi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un baiat te place daca se balbaie cand vorbeste cu tine si daca trimite pe altcineva sa afle daca te place, cu apropouri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms de sfaturi ...baiatul pe care il plac ma place pentru ca mi-a zis el asta si astazi la scoala m-a sarutat