| loveanddreams a întrebat:

Cum imi fac cont pe andrid store? (de pe calculator)funda

Răspuns Câştigător
| hj121 a răspuns:

Prima data trebuie sa.ti faci un cont G.mail sau hotmail (e foarte simplu) ca yahoo nu e bun.
Dupa intrii pe android market si jos de tot ai optiunea :My Market Account. accesezi si te loghezi cu noul cont de gmail sau hotmail. Bafta.

1 răspuns:
| hj121 a răspuns:

Vezi sa, ti treci mai mult de 18 ani la crearea noului cont pe gmail ca altfel ai o multime de restrictii si pentru aproape orice aplicatie ai nevoie de contul si aprobarea parintilor.