| GuN7h3R a întrebat:

Cum imi fac o prietena in liceu? Dau funda celui mai lung si bun raspuns

10 răspunsuri:
| Panait_Alina_1990 a răspuns:

Buna, pai.
1. Poti sa vorbi cu ea despre ce simti.
2. Începi să îi dai de înțeles că îți place de ea, te poti uită fix in ochi ei si vezi cum reacționează, dacă sunteți prieteni gen o i-ai in brate dar sa pară că o faci prietenos sau in glumă.
3. Faci rost de numărul ei si îi dai mesaj si ii spui ca e de treaba mai multe dar nu incepe cu e frumoasa de astea. Poate sa creada ca o i-ei la misto, si o întrebi dacă iese la un suc. Sa fie suc ca unele fete nu beau cafea laughing spun asta din propria experienta
4. Îi dai mai multa atentie ei petrece mai mult timp cu ea in pauze.
Sper ca am fost de ajutor, cam asta m-ar atrage pe mine sa spun asa.

| Sofer a răspuns:

Te duci prin clase vecine sau din clasa ta pui ochii pe una si te uiti la ea ii faci ochi dulci si zambesti. Te poti duce la ea si incepi cu buna. Daca ai o glumita faina care sa o faca sa razi. Aia e frate.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Te uiți după fete până vezi una care îți place.
2. Apoi mergi la ea și îi spui bună, salut, ceva de genu.
3. Ea se uită la tine și tu te iuți la ea.
Cam asta ar fi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si daca da cineva un raspuns perfect in nu mai mult de un singur rand, nu iti convine? Trebuie sa fie neaparat lung sau cum vine asta?
Cum sa iti faci o prietena... nici nu ai dat prea multe detalii, data esti fata sau baiat sau Scandura sau Johnny (sau amandoi). In orice caz, prietenii nu se gasesc asa pe garduri, ei vin cand trebuie sa vina. Pana atunci poti doar sa fii de treaba si sa vorbesti deschis cu oricine de acolo din liceu si o sa vina ei la tine.

| Katte a răspuns:

Umm...sunt fata si mna, poate te pot ajuta! Pai in primul rand haide sa mergem la aspectul fizic (cum arati) Pai hainele ar cam trebui sa nu fii cine stie ce mare super erou ''))) Ceva simplu, cute si intr-un fel de bad boy happy Mai uita-te pe net ca mna. Daca as scrie tot ar dura ca un roman! Parul la fel si nu uita ca mereu (in fiecare dimineata si seara) sau macar 1 dintre acestea sa te speli...Parfumul mereu trebuie sa il ai langa tine si mna. COMPORTAMENTUL: la comportament trebuie sa dovedesti un baiat educat (nu chiar wow, cine stie ce) Dar si Bad Boy (rebel si cv de genu '')) ) Trebuie sa te dai mare langa ea. ACM iti voi scrie (spune) niste lucruri care sa le faci cand esti langa ea (ele) In cazul ca vrei toate sa fie obsedate de tine:

1. Cand sunt prin preajma, da-te mare mare langa ele, adica crede-te seful, dar nu exagera. Fa-le cu ochiul si etc...
2. Nu prea te du la ele si fa-ti joc. A da, si majoritatea fetelor cauta gen cum sa agati baieti sau etc. Uita-te la ele MEREU, deoarece asta spune netu laughing!
3. Lauda-e lor, dar nici chiar fff tare...
4. Mai cauta pe net, ca e mult de scris toata lista.
5. Fii amuzant si rau in acelasi timp, te descurci tu ♫
AVERTIZARI: Orice ai face, cu masura si eleganta, cute, bad boy si altele, intr-un fel un smoothie!

SUCCES, daca ai intrebari mi le lasi la raspunsuri sau daca vrei iti dau instagramul sau facebookul meu (nu cel original, de jocuri sau chestiii trestii)

FUNDA? Nu cersesc dar nu de mult m-am apucat de TPU si nu am primit NICIODATA. Ms si cu placinte laughing

| Plato a răspuns (pentru Katte):

Ce gunoi de raspuns.
Banuiesc ca ne vedem aici peste ceva vreme, cand o se ne spui cum te-a umilit/folosit badboy-ul. Asteptam intrebarea, probabil vine in curand.

| GuN7h3R explică (pentru Plato):

Hahahaahahahaha

| GuN7h3R explică (pentru Katte):

Nu prea cred ca la toate fetele le plac gen, BAD ASS, cu blugi si cacaturi, uite genul meu e mai simplu si nu prea laudaros pe langa asta eu stiam ca trebuie sa fiu sincer si sa nu ma schimb dar sa fiu elegant si ca lor nu le plac laudarosii.

| BOXERS a răspuns:

Pai. Pe vremea mea daca erai sportiv si arata-i ca un atlet aveai o groaza de iubite dar acum totul este altfel.

Astea sunt parerile mele daca gresesc imi cer scuze dar asta cred eu de cuvinta ca trebuie sa respecti
1.Remarcate prin ceva. Adica nu fi banal ca toti baietii din zilele astea.
2.Trebuie sa ai un simt al umorului dezvoltat, incearca sa faci niste glume.
3.Trebuie sa ai o educatie buna si sa nu te apuci sa injuri in ultimul hal pe langa ele sau chesti scarboase care probabil le va dezgusta
4.Nu cauta fete care sunt foarte populare sau sunt ''zeite'' cum le place lor sa fie numite, iti trebuie o fata modesta, la locul ei. Depinde de ce fel de persoana esti
Sa vorbim putin si despre aspect:
5.Incearca sa fi mereu ingrijit, aici ma refer sa nu mirosi in ultimul hal a transpiratie, sa nu fi murdar, si foloseste si tu 5 pufuri de parfum =) ca nu strica, nu exagera cum toarna alti bidoane de miros la 4 strazi distanta
6.La capitolul haine din cate am auzit fetelor le plac baietii cu blugi astia slim sau skinny rupti, jerpeliti. Dar nu e neaparat poti purta ceva mai rezonabil
7.Nu incerca sa te dai mare pe langa ele, chiar daca multa lume spune asta parerea mea e ca fetele nu sunt atrase nu mai de baietii ''badboy''. Fi la locul tau si o sa fie bine
8. Asta este cea mai importanta, nu fi disperat in ciuda faptului ca toata lumea poate iti spune ca ''Ba cum nu ai si tu o gagica dmn. ce fatalau'' sau vezi mai multi colegi de ai tai cu fete, astea sunt niste prosti,
Fata perfecta va fi cea care gandeste ca tine. Sper ca te-am ajutat intr-un fel. Si incearca sa faci un sport poate ajuta =)

| Katte a răspuns (pentru GuN7h3R):

Nu prea, dar la majoritatea...ti-am spus parerea mea pur si simplu