| PrettyMe a întrebat:

Va este dor de liceu? de ce? dau fundita celui mai frumos raspuns

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu, deloc.
Ziua când s-a terminat liceul a fost una dintre cele mai fericite pe care le-am trăit.

| recrutul a răspuns:

Ohooo, ce vremuri, ce iubiri... cea mai frumoasa perioada a vietii mele

| YoungHomie a răspuns:

Avand in vedere ca eu mai am inca un an si jumatate din liceu, presupun ca atunci cand o sa'l termin o sa'mi fie greu oarecum. adica o sa'mi lipseasca "prostiile" pe care le faceam, de profesori intr'un fel, nu o sa'mi fie dor de teste absolut deloc laughing pentru ca sunt cele mai naspalaughing eventual de materiile la care imi placea sa dau teste happy si iti dai seama ca o sa'mi fie greu cand termin liceul pentru ca vine facultatea, e mai greu si te stresezi mai mult fata de cat te-ai stresat la liceu, mai ales atunci cand vrei sa intri la o facultate. In finebig grin o s-a dus lipsa liceului, acum spun eu ca "abia ast sa se termine liceul asta sa imi vad de viata mea " dar dupa ceva timp o sa-mi para rau ca am zis asta laughing si o sa-mi fie dor de toate vremurile adolescentelaughing

anyway deocamdata vreau vacantaaaaaaaaaaabig grin

P. S. In general nu sunt atat de sufletistalaughing