| anonim_4396 a întrebat:

Ce face-ti? (funda) celui mai lung raspunshappyhappyhappyhappybig grinbig grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi ce sa fac stau la calculator, ma uit si la televizor in acelasi timp, iti raspund la intrebarea asta pusa din plictiseala si astept fundalaughing)tongue ( e lung asa-i?)

| Nelyu17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo! iti dau funda... esti singura care a raspuns normal si luunglaughing laughing laughing laughing

| me22 a răspuns (pentru Nelyu17):

Iea iea... și eu am răspuns absolut normal, deci te rog laughing bine... era doar o gluma

| Nelyu17 a răspuns (pentru me22):

Tu ai raspuns prea luuung laughing rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor laughing

| me22 a răspuns (pentru Nelyu17):

Oh dar vaai laughing laughing

| Nelyu17 a răspuns (pentru me22):

?

| me22 a răspuns (pentru Nelyu17):

Ma simțeam onorata ca răspunsul meu era prea lunghee hee laughing

20 răspunsuri:
| me22 a răspuns:

Maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa uuuuuuuuitttttttttttttttttttttttttt laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa teeeeeleeeeeeeeeviiiiiiizooooooor. Asta-i lung? laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faceti*winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?laughing))))))))))))))))))))))))))))

| Nelyu17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu iata am pus intrebarea aceasta din plictiseala si astept raspunsuri interesante...big grin(nu din cuvinte lungi, ci din propozitii, frazetonguetonguetongue)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing mno bineelaughing si eu tot din plictisealalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat sa spun ca ascult si muzicalaughing
dar merrrsi:*:*

| Nelyu17 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i pentru ce happy ...asculta sanatoasa happy

| d3javw a răspuns:

Stau pe scaun, imi misc degetele pe o suprafata din plastic cu anumite orifici, apasandule si uitandu-ma la o distanta aproximativa de 25 de centiemtri la o sticla citind niste cuvinte din limba romana?laughing))))cum e

| Nelyu17 a răspuns (pentru d3javw):

E ok...da te-ai trezit prea tirziu laughing laughing

| bril a răspuns:

Chiar in momentul acesta raspund la intrebarea ta laughing

| SuntsigurcaamcelmaiscurtnumedinlumesidepeTpu a răspuns:

EUUUUUUUUUUUUUUUUUUU faccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc foareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bineeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Uiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa acummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm imiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii terminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn temaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa la roooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaroooooooooooooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaa rolling on the floor)))

| Nelyu17 a răspuns (pentru SuntsigurcaamcelmaiscurtnumedinlumesidepeTpu):

Bine ca faci "foare" bine.Si invata romana! Nu stii a scrie corect cuvintele.laughing