| ralucaizabela12 a întrebat:

Cum imi fac parul ondulat natural fara bigudiuri si fara placa sau ondulator

3 răspunsuri:
| ralucaizabela12 explică:

Nu
nnnunnnnnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
nu vreau cu codite impletite
am incercat nu merge mi se face parul cret
vreau alt ceva mai simplu
in 30 de minute sa fie gata sunt prea mica pentru bigudiuri si in plus ma doare capul daca stau cu ele
vreau sa imi fac cu o hartie
nu stiu
vreau 5 raspunsuri diferite si cine raspunde cel mai bine ii dau funda

| onootza27 a răspuns:

Nu inteleg, de ce fara bigudiuri? Alte variante ar fi sa ti-l impletesti in multe codite groase sau subtiri dupa cat de ondulat vrei sa-ti fie parul, imediat dupa ce ti l-ai spalat, apoi sa usuci coditele cu un fion.