| FlorinDrg a întrebat:

Cum imi mut postarile pe blog "ex : mi-am creat mai multe pagini cum ar fi : home, gallery etc." si vreau sa mut dintr-o pagina in alta postarile, la home vreau sa apara ceva, o pagina de intrare iar la gallery sa imi pun ce am nevoie!? Multumesc si sper sa fi inteles ce am exlicati aici.

1 răspuns:
| JBStandsForMe a răspuns:

Daca ai cont pe Blogspot (Blogger) sau pe Wordpress nu poti. Pagina de pornire (Home) este cea unde poti posta. Pe celelalte pagii poti scrie un text si adauga imagini, dar nu poti face sau adauga postari. Sunt destul de sigura ca si pe celelalte bloguri e la fel deoarece asa este structurat un blog.