| NYKW a întrebat:

Cum imi populez sv de cs sau care ma ajuta sa il intretin big grin dau admine id niku_mumos

8 răspunsuri:
| uNNe a răspuns:

Da fain voua cs.gamingpro.rohee heelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Connect 77.36.66.193:27015 ===> Se dau admine Gratis pentru cereri admine reclamati admine cereri slot intra pe www.ProServer.Ro

| TeOLica a răspuns:

Daca vrei baga id de mess: bemgaz@yahoo.com si te ajut eu am o comunitate de gaming si te pot ajuta din toate punctele de vedere pana la populare server.

| dany3ll a răspuns:

CoNNect Cs.Xplorzone.Ro THE BEST SERVERlove strucklove struck

| qAlexutzuq a răspuns:

Connect Romania.Pcs1.Ro best server go go go!

| NYKW explică:

Haideti ziceti-mi

| iuly33 a răspuns:

Cs.dust2.ro ...admine pe www.dust2.ro super populat forumu...cautam staff pentru forum si admini pentru server