| MorenytaShuttUp a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa ma lase sa-mi fac un tatuaj? straight face

Răspuns Câştigător
| CreaţaWsz a răspuns:

Esti cam mica pentru un tatuaj. Tatuaj iti faci cand esti deja matur, iti faci ceva semnificativ (care te reprezinta). Nu e acum timpul potrivit pentru un tatuaj dar stiu ca asta e obsesia adolescentilor din ziua de azi, mai bine stai la un loc ca vei regreta mai tarziu. Gandeste-te de doua ori inainte de a face asta.

2 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Degeaba încerci să-i convingi că nu poți.

| TheQuick a răspuns:

Sincer si eu vreau tatuaj, dar am 16 ani si ma gandesc ca daca-mi fac de acum, o sa ma dezvolt sigur si se va vedea urat.
Am prieteni care au tatuaje, si prieteni care fac tatuaje.
Mai bine le spui ce vrei, si pana la urma te va lasa, acum depinde si ce caracter au parintii tai, si cum vor reactiona.