| mynameisanonymous a întrebat:

Cum imi pot face Tumblr-ul mai popular? http://rallublr.tumblr.com/ dati un follow daca va place, dau inapoi
! Multumesc :)

2 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Exista pe Facebook un grup "Cel mai mare grup de Tumblr din Romania".
Da-i "Join Group" si posteaza-ti blogul acolo. Cui ii va place, va da follow.
O seara faina!

| tiberiu31 a răspuns:

Pai in grupuri pe Facebook, sau poti sa dai follow la multe persoane. majoritatea dau follow back si asa in timp strangi multi followeri si blogul devine mai cunoscut.