| LoveForShania a întrebat:

Cum imi pot ondula parul, fara metoda cu ondulatorul. Bigudiurile de exemplu unde se gasesc? Sau exista si alte metode? Nu incretit, bucle...

4 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Poti cumpara bigudiuri mari sunt mult mai bune si apoi dai cu fixativ ca sa reziste :* eu cand nu am timp il mai rasucesc cu peria (invart cate o suvia in jurul periei). Cu ondulatorul se aseaza cel mai bine dar risti sa iti arzi parul asa ca ramai la bigudiuri parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucle numai cu bigudiuri sau, permanent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o sa-ti zic o metoda destul de ciudatalaughing! Te poti ondula foarte usor, si foarte bine cu servetele! Am o colega care asa procedeaza!
Trebuie doar sa rasucesti servetelul pe par si sa faci un nod happy. sa stii ca merge.bineinteles cea mai usoarA metota este cu ondulatorul. dar iti poti arde parul...si cu bigudiurile este super binelove struck.mult succes>; d

| crissy_7956 a răspuns:

Da,este adevarat metoda cu servetelele functioneaza si sa stiti ca am citit acum ceva timp ca si Beyonce apeleaza la asta...