| Durassica a întrebat:

Cum imi pot pune poza de pofil pe TPU?(cum imi schimb avatarul?)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi in setarile personale (vezi linkul d emai jos) si cand ajungi acolo, dai tick pe: "Selectează imagine profil", selcatndu-ti o poza salvata din computerul tau, dupa care cobori pe pagina de setari pana la "salvare" si salvezi.
Poza avatarului, va apare in 24 de ore de la postare ei pe forum.

http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/

apoi la sectiune de

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

La "setările contului meu" ai mai jos un buton unde scrie "Alege". Poza nu se va schimba instant, trebuie să aștepți cam o zi ca să fie aprobată.

| Softe a răspuns:

Când te loghezi Îți apar acolo setările contului dai în zis pana unde scrie acolo,, alege fisier,,, dar fotografia ta trebuie aprobata și asta dureaza 24 de ore