| anuska a întrebat:

Cum pot pune o poza la avatarul TPU?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

In stanga paginii ai rubrica,, Editare profil ". Dai click dupa care apare pagina de profil editabila. Jos ai,, selecteaza imagine profil ". Dai click pe browse, cauti imaginea pe care o vrei din calculator si o selectezi si apoi dai executie. Salvezi profilul si gata.

4 răspunsuri:
| Aliyaa a răspuns:

Du-te in stanga la ediatare profil apoi undeva os scrie,, selecteaza imagine profil" dai clik pe browse cauti imaginea pe care o vrei o exctezi dai executie apoi salvezi profilul si gta.Succes!winkingkiss

| selef a răspuns:

Daca nu reusesti cum te-au sfatuit colegii incearca si urmatoarea recomandare:avatarul nu suporta decat rezolutii mici fa o poza la o rezolutie cat mai mica

| SweetCandy a răspuns:

Du-te la editare profil in stanga pagini si apoi dai choosebig grin...succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai clic pe ea