| Cristina_5283 a întrebat:

Cum imi pot schimba parola de la mess. URGENT! Funda happy

Răspuns Câştigător
| mary4567 a răspuns:

Intri pe mess dai sus la Messenger-my account info si te va trimite pe o adresa...pe net. Iti scrii parola pe care o ai acum, dai ``sign in``dupa aia scrie ``Change your password`` iar dupa la ``Enter your Current Password scrii parola pe care o ai acum si la celelalte 2 parola noua. Sper ca ti-am fost de ajutor. PUPICI:* [fundita? ]

10 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Buna.
Intri pe messenger>dai la messenger acolo sus>My Account Info>introduci parola>Sing in>iti va aparea Sign-In and Security>change your password>introduci pe primul rand parola pe care o ai>pe urmatoarele 2 randuri parola noua>Save.
Sper ca te-am ajutathappy

| MissChocolatte a răspuns:

Intrii pe yahoo, te loghezi pe site apoi scrie sus yahoo mail si langa hi!( cum e id tau) dai clik pe sageata aia mik de langa nume apoi dai account info apoi change your password

| mady_8925 a răspuns:

Urmeaza urmatorii pasi:
1Click messenger(il gasesti pe bara de sus)
2Click pe My Acound Info
3Click pe Change My Pasword
Si de aici te descurci

fundita?batting eyelashes

| Bebll a răspuns:

Păi de duci acolo sus la Messenger apoi My Account Info scrii acolo parola big grin dai sign in. apoi îţi apare o pagină nouă.şi dai Change your password :d apoi scrii parola veche şi de 2 ori pe cea nouă laughing. Fundă puppy dog eyes?

| PreetyGirl a răspuns:

Pai te loghezi la mess vezi sus ca ti apare massenger apoi dai la my accont info si iti apar mai multe chesti si o sa fie ceva cu password si mai departe te descurci tu ca esti fata desteapta
ca papa sper ca te-am ajutat

| ioana7625 a răspuns:

Pai intri in contul tau dai messenger>>my account info>>change my password si gata acolo poti sa o schimbi

| Inna_4269 a răspuns:

Pai scrii o parola gresita...dai la "forgot password" si urmezi pasii...hee heeeu asa facwinking

| Eli_6736 a răspuns:

Deschizi messenger-ul si dai sus la "Messenger" si apoi "My account info".Iti va aparea o fereastra de net, te loghezi si mai jos iti va aparea "Change your password"

| Alina_2819 a răspuns:

La messenger, my acount info, change my pasword