| Damaris_8457 a întrebat:

Cum imi pot schimba poza de profil?

Răspuns Câştigător
| salajeanul a răspuns:

Http://www.tpu.ro/site-users/edit/
la selecteaza imagina profil! :)

4 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

E duci la Editare profil (gasesti optiunea in stanga paginii) si in josul paginii ai : Selecteaza imaginea de profl si Choose File. Intri acolo si se deschide o caseta cu folderele din calculatorul tau. Selectezi imaginea dorita si dai salveaza.

| Ralluca25 a răspuns:

Bună dai la editare profil după selectează imagine profil după salvează profilul. Pa, pa.

| Mσηιι a răspuns:

In partea stanga acolo sub "pune intrebarea ta aici" scrie editare profil dai pe el si acolo mai jos va scrie browse dai pe el si pui poza care doresti apoi dai pe "salvare profil"

multa bafta:*!
Funda te rogpuppy dog eyes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai "editare profil" (stanga) si iti deschide o pagina de unde iti poti edita numele, mailul, etc. Si sub "Url Blog" scrie "Alegeti fisierul"