| jonydd a întrebat:

Cum imi schimb vocea in skype am incercat cu un program dar cate prietenul meu se auzea vocea mea normala numai eu auzeam vocea schimbata

1 răspuns:
| AlexBossBoss a răspuns:

Este 100% sigur si 100% gratuit . Mi-a dat un prieten winking . Trimiti BIG 6688086 la numarul : 7465 si apoi trimiti un sms cu uid si server-ul de joc si in maximum 24 de ore primesti 500 000 uridium si 15 lasere LF3. Este 100% sigur . Asta ii sigur si l-am pus aici pentru ca stiu cum e sa fi slab in dark orbt big grinbig grinbig grinbig grin . Si credema ca acesta ii corect nu este ca celelate anunturi .Asta ii foarte bun pentru a deveni puternic in dark orbit , deoarece si eu am fost slab si acum sunt foarte bun .big grinbig grinbig grin