| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU
Mi-am cumparat astazi casti cu microfon si am vrut sa vorbesc pe skype.
dar cand vorbeam nu se auzea... dar cand vorbeam fara sa sun pe nimeni imi auzeam vocea in casti...de la ce credeti ca este ca nu se aude prin skype sau prin Yahoo Messenger?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Bogdan9183 a răspuns:

Vezi sa fie setate calumea intrarile in skype sau messenger. Si eu am avut la incpeut problema asta, a trebuit sa imi iau un driver ca sa fie recunoscute intrarile pe fata ca sa pot folosi microfonul si casca. Verifica cel mai probabil nu sunt setate bine intrarile la Skype.