| francy_4608 a întrebat:

Cum imi scot muzica de pe calculator cu cardul? mentionez ca am corby samsung

Răspuns Câştigător
| IustinaSiAtat a răspuns:

Bagi cardul in calculator, astepti pana iti apare o iconitza. o inchizi(adica asa fac eu). intri in my computer.si o sa-ti apara numele cardului. apesi pe el.cautzi fisierul cu songs sau melodii.ma rog unde vrei sa-ti pui melodiile si de aici e simplu. dai copy paste

1 răspuns:
| andreutz99 a răspuns:

Cu cardul e foarte comlicat mai bine iei cu Cablul de date. Dai funda?