| Lullu21 a întrebat:

Cum incarc o poza pe youtube?

Răspuns Câştigător
| Deea_3705 a răspuns:

Intri in contul tau si dai la settings(setari) iti apare acolo imaginea de pe youtube.dai click pe change(schimba), change picture si pui de la browse.dai save settings si gatahappy

1 răspuns:
| GOaway a răspuns:

YouTube este un site de videoclipuri. Deci nu cred ca ai vreo' sansa sa incarci poze. Doar daca faci un video cu poze, ii pui muzica pe fundal, iti faci cont pe YouTube si il uploadezi. happy Sper ca ti'am fost de folos.