| Smillee a întrebat:

Cum intelegeti afirmatia " a fi singur in fata dragostei"

3 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Adica tu iubesti pe cineva dar acel cineva nu te iubeste la randul lui:3

| aurora23 a răspuns:

Eu inteleg ca dragostea apare cand te astepti mai putin si cand apare in acel moment tu ramai singur numai tu si cu dragostea

| NuMaCheamaNicicum a răspuns:

Adica toti se iubesc toti au pe cineva si tu esti singur, cautand iubirea de mult pierduta... :p Sau ceva de genu'.
Sau persoana care te place este mereu langa tine dar tu nu observi si ramai singur/a, din cauza orgoliului acelei persoane care asteapta ca tu sa ii spui prima data ceea ce simti dar tu nici nu observi ca ea te place... Sau asa ceva.