| Marian_Rotariu_1998 a întrebat:

Cum isi exprima emotiile fetele

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Emotiile se manifesta in nenumarate forme si sunt scpecifice speciei umane indiferent de sex, astfel emotiile sunt aceleasi si pentru fete si pentru baieti

| MskDesign a răspuns:

Exact la fel ca si barbatii.Nu este o diferenta in aceasta privinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca sunt fericite, tipa, sar si scot sunete ciudate si foarte ascutite.
Cand sunt triste, plang.
Iar cand sunt nervoase, tipa la cei care le ies in cale... (Ciudate...) big grin

| Ammy2001 a răspuns:

Cand o fata place un baiat se joaca adesea prin par cand vorbeste cu el, ii zambeste si e atenta la tot ce face el!

| Yusuke6 a răspuns:

Le transpira palmele