| QRton a întrebat:

Daca am pe cineva in lista pe messanger si imi apare ca e offline dar cand verific pe invisible scanner zice ca e online inseamna ca mi-a dat ignore? Repet, scrie ca e online, nu invisible!

Răspuns Câştigător
| ch0c0latemix a răspuns:

Te-a pus doar pe tine pe invisible iar pentru ceilalti e online.

3 răspunsuri:
| ki21lu a răspuns:

Ti-a dat imvisiblewinking

| QRton explică (pentru ki21lu):

Cum adica mi-a dat invisible? poti sa imi explici putin te rog.

| Đäřký a răspuns:

Pai a dat click dreapta pe tine a apasat pe Stealth Settings si a dat ca el sa apara offline tot timpul pentru tine.