| PustiCool a întrebat:

Cum iti poti face o prietena daca in cercul tau de prieteni nu sunt fete?

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Extindeti-va cercul de prieteni.

| Cherilyn a răspuns:

Prietena, adica iubita, nu?
Incearca sa iesi cu prietenii la un film, sau intr-un Pub, si astfel vei cunoaste mai multe persoane, printre care si fete. happy

| July4427 a răspuns:

Odata ce iti place de o fata trebuie sa ai si curaj. Mai intai sa gasesti un subiect comun, sau ceva de care e interesata. Incearca apoi sa vorbesti cu ea despre asta, daca nu stii ceva, roag-o sa iti explice... Apoi incearca sa vorbesti si de alte lucruri...